БУЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ; м. Буча, вул. А.Михайловського, 54
Увійти

Службовий вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати

Розклад гуртків та секцій 2018/2019

 

 

Гуртки на базі Бучанського центру позашкільної роботи  
Велосипедний туризм
(керівник - Куцевалов Андрій Володимирович)
Середа Субота                           
15.00 10.00    
Хореографічний "DreamLand"
(керівник - Дремова Ольга Григорівна)
Вівторок Четвер    
17.00 17.00    
"Стиль та візаж"
(керівник - Слупська Оксана Миколаївна)
Вівторок Четвер    
15.00 15.00    
Декоративно-вжиткове мистецтво "Сяйво"
(керівник - Терешпольська Лілія Миколаївна)
П'ятниця      
15.00      
"Вишиванка"
(керівник - Федірко Світлана Сільвестрівна)
Вівторок Четвер    
10.00 10.00    
Художня студія "АРТ"
(керівник - Фурлет Оксана Миколаївна)
Середа Четвер    
14.30 14.30    
Народний художній розпис
(керівник - Сігіда Світлана Вікторівна)
Вівторок      
16.00      
Спортивний туризм
(керівник - Осипенко Володимир Іванович)
Середа Субота    
16.00 10.00    

 

Гуртки на базі НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." № 2

Молодіжний клуб "Організатори дозвілля Буча-ча" 

(керівник - Водяхін Владислав Валерійович)
 Вівторок  Четвер 
15.00 15.00     

Вокальний гурток "Водограй"

(керівник - Водяхіна Лілія Миколаївна)
 Вівторок Середа  Четвер  П'ятниця  
16.00 16.00      16.00        16.00             

Клуб КВН "ШарКо" 

(керівник - Водяхін Владислав Валерійович)
Понеділок Середа
16.00 16.00 
Декоративне народне мистецтво
(керівник - Сігіда Світлана Вікторівна)
 Середа  
13.20  
15.30  
Велосипедний туризм
(керівник - Клименко Сергій Васильович)
   

 

Гуртки на базі НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." № 3
Гурток рукоділля "Умілі ручки"
(керівник - Ляшко Катерина Володимирівна) 
Понеділок Середа П'ятниця Субота            
14.00 13.00 13.00 09.00
"Вишиванка"
(керівник  Федірко Світлана Сільвестрівна)
Вівторок Четвер
13.50 13.50

  

Гуртки на базі НВК "СЗОШ І-ІІІ ст. - ЗОШ І-ІІІ ст." № 4
"Вишиванка" 
(керівник - Федірко Світлана Сільвестрівна)
 Субота Неділя                                         
 09.00 09.00    
Народна художня студія "АРТ"
(керівник - Фурлет Оксана Миколаївна)
Неділя    
10.00    
"Графіка та живопис" 
(керівник - Шевчук Олеся Ігорівна)
Субота Неділя
   
       
"Рідне слово"
(керівник - Рудницька Олена Анатоліївна)
Понеділок П'ятниця    
14.30 14.30    

 

Гуртки на базі СЗОШ І-ІІІ ст. №5
Учнівське самоврядування "Лідер"
(керівник - Прідьма Діана Василівна)
Вівторок П'ятниця
17.15 17.15
Декоративно-вжиткове мистецтво "Сяйво"
(керівник - Терешпольська Лілія Миколаївна)
Вівторок Четвер                          
13.00 13.00    
14.45 14.45    
16.30 16.30    
Гурток рукоділля "Умілі ручки"
(керівник - Ляшко Катерина Володимирівна) 
Понеділок Вівторок
14.00 14.00
15.50 15.50
"Вишиванка" 
(керівник - Федірко Світлана Сільвестрівна)
Понеділок П'ятниця
13.00 13.00

 

Гуртки на базі Бучанської Української гімназії
Театральний "Мельпомена" 
(керівник - Хуторян Лідія Борисівна)
Середа Четвер
13.25 13.25
Образотворче мистецтво "Креатив-Арт"
(керівник - Возовик Тетяна Григорівна)
Понеділок Середа                              
13.30 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Корисні посилання


показати більше

Соцмережі


Пошук по сайту