БУЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ; м. Буча, вул. А.Михайловського, 54
Увійти

Службовий вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати

Результати участі у заходах

2016/2017 навчальний рік

Ріхтер Анна, Руда Катерина, вихованці гуртка «Рукоділля», – І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (кер. – Ляшко Катерина Володимирівна)

Неграй Анастасія, вихованка гуртка «Рукоділля», – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (кер. – Ляшко Катерина Володимирівна).

Хореографічний гурток «DreamLand» – І місце на Всеукраїнському фестивалі танцю «Мега-стар» (кер. – Дремова Ольга Григорівна)

Хореографічний гурток «Аквілон-данс» – І місце на Всеукраїнському мистецькому фестивалі «DancEMusic fest 2017» (кер. – Чубай Вікторія Олександрівна)

Хореографічний гурток «Держи ритм» – ІІ місце на Всеукраїнському мистецькому фестивалі «DancEMusic fest 2017» (кер. – Шихалієва Емма Аліївна)

Субачева Анастасія, вихованка гуртка «Рідне слово», – І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знайди героя Чорнобиля поруч» (кер. – Рудницька Олена Анатоліївна)

Павлова Софія, вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Сяйво», – І місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» (кер. – Терешпольська Лілія Миколаївна)

Шкурка Вікторія, вихованка народної художньої студії «АРТ», – ІІ місце в обласному етапі XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (кер. – Фурлет Оксана Миколаївна)

Марина Онищенко, Олександр Розанов – ІІІ місце в обласному дитячо-юнацькому конкурсі виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» (кер. – Мащенко Світлана Євгенівна)

Кот Ірина, вихованка народної художньої студії «АРТ», – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (кер. – Фурлет Оксана Миколаївна)

Шаргородська Міа-Марія, вихованка народної художньої студії «АРТ», – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (кер. – Фурлет Оксана Миколаївна)

Павлова Поліна, вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Сяйво», – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (кер. – Терешпольська Лілія Миколаївна)

Терешпольська Олександра, вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Сяйво», – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (кер. – Терешпольська Лілія Миколаївна)

Бондаренко Катерина, вихованка гуртка «Рідне слово» – ІІІ місце в обласному поетичному конкурсі «Зерна доброти» (кер. – Рудницька Олена Анатоліївна)

 

2015/2016 навчальний рік

Рудницька Аліна, вихованка народної художньої студії «АРТ», – І місце в обласній виставці промислового дизайну «Арт-факторія», ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” (кер. – Фурлет Оксана Миколаївна)

Шкурка Вікторія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва, – І місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (кер. – Вінниченко Роксолана Анатоліївна)

Грищук Софія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва, – ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” (кер. – Вінниченко Роксолана Анатоліївна)

Ріхтер Анна, Руда Катерина, вихованці гуртка «Рукоділля», – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» (кер. – Ляшко Катерина Володимирівна)

Столярчук Дарья, Руда Катерина, вихованці гуртка «Рукоділля», – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (кер. – Ляшко Катерина Володимирівна).

Герасимков Ілля, вихованець гуртка «Велосипедний туризм», – ІІІ місце в обласному конкурсі фотографій «Неосяжна моя, Україно!” (кер. – Куцевалов Андрій Володимирович)

Половинчак Марія, вихованка гуртка «Рукоділля», – ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (кер. – Ляшко Катерина Володимирівна).

Архіпенко Софія, Оляніцька Віолетта, Смаляна Катя, вихованки хореографічного гуртка «Аквілон-данс», – переможці та призерки фестивалів «Танцювальний тріумф-2015», «Кришталевий вальс», «Кубок Ірпеня», «LeGrand-2016» (кер. – Пасльон Вікторія Олександрівна)

Корисні посилання


показати більше

Соцмережі


Пошук по сайту