БУЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ; м. Буча, вул. А.Михайловського, 54
Увійти

Службовий вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати

Наші випускники

Випускники закладу, які пройшли повний курс навчання у Бучанському центрі позашкільної роботи, успішно склали кваліфікаційні іспити та отримали свідоцтва про позашкільну освіту відповідно до Положення про позашкільний навчальний заклад

 

2012/2013 навчальний рік

  1. Букштейн Оксана, гурток музейної справи "Пам'ять"
  2. Іщук Вікторія, гурток музейної справи "Пам'ять"
  3. Ковальова Анна, гурток музейної справи "Пам'ять"
  4. Морозенко Олена, гурток музейної справи "Пам'ять"
  5. Печера Юлія, гурток музейної справи "Пам'ять"
  6. Побігай Діана, гурток музейної справи "Пам'ять"
  7. Романюк Дар'я, гурток музейної справи "Пам'ять"
  8. Федченко Олена, гурток музейної справи "Пам'ять"
  9. Козакевич Альона, гурток спортивного туризму та зразкова художня студія "АРТ"
  10. Козакевич Валерія, гурток спортивного туризму та зразкова художня студія "АРТ" 
  11. Сидорчук Софія, гурток спортивного туризму
  12. Шевченко Олексій, гурток спортивного туризму

2013/2014 навчальний рік

  1.  Будзяк Наталія, театральна студія "Мельпомена"
  2. Дерюга Ірина, театральна студія "Мельпомена"
  3. Ільницька Катерина, театр пісні "Сюрприз"
  4. Крилова Юлія, театральна студія "Мельпомена" та гурток декоративно-ужиткового мистецтва
  5. Кучерява Оксана, театр пісні "Сюрприз"
  6. Любиченко Дмитро, гурток спортивного туризму
  7. Опанасенко Володимир, гурток спортивного туризму
  8. Рудакова Анастасія, театр пісні "Сюрприз"
  9. Сало Валерія, театральна студія "Мельпомена"
  10. Сич Дарина, гурток декоративно-ужиткового мистецтва
  11. Бабич Анна, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  12. Карась Катерина, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  13. Матвейчик Марина, гурток учнівського самоврядування "Лідер"

2014/2015 навчальний рік

  1. Воропай Світлана, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  2. Дулумбаджи Ольга, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  3. Колісник Олена, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  4. Комар Мілена, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  5. Марченко Анна, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  6. Скред ольга, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  7. Федорук Анастасія, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  8. Черногод Дмитро, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  9. Слупська Евеліна, гурток "Стиль та візаж"
  10. Лук'янчук Каріенна, гурток спортивного туризму
  11. Михайленко Андрій, гурток спортивного туризму

 2015/2016 навчальний рік

  1. Василишина Дарина, гурток спортивного туризму
  2. Подзерей Єлизавета, гурток спортивного туризму
  3. Базанова Юлія, гурток спортивного туризму
  4. Мінгереш Яна, гурток "Велосипедний туризм"
  5. Соловей Анна, гурток "Велосипедний туризм"
  6. Цезар Анна, гурток учнівського самоврядування "Лідер"

2016/2017 навчальний рік

  1. Гаврилюк Тетяна, ансамбль барабанщиць "Drum Drive"
  2. Гордина Роман, гурток учнівського самоврядування "Лідер" та гурток "Велосипедний туризм"
  3. Легран Ельза, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  4. Пилипенко Тетяна, гурток учнівського самоврядування "Лідер"
  5. Субачева Анастасія, гурток учнівського самоврядування "Лідер" та гурток "Рідне слово"
  6. Ткаченко Анна, ансамбль барабанщиць "Drum Drive"
  7. Фармагей Інна, ансамбль барабанщиць "Drum Drive"
  8. Худолій Володимир, гурток учнівського самоврядування "Лідер"

 

Корисні посилання


показати більше

Соцмережі


Пошук по сайту